Możliwość komentowania Stiga została wyłączona

Stiga

GGP Polska sp. z o.o.
ul. Rzemieślnicza 87
62-081 Baranowo
www.stiga.pl
www.facebook.com/stigapolska

O firmie

Marka Stiga to połączenie wieloletniego doświadczenia, niezbędnej wiedzy oraz innowacyjnego myślenia. Dzięki temu jesteśmy rozpoznawani na rynku międzynarodowym nieprzerwanie od roku 1934.
Zaufaj naszej wiedzy, którą zdobyliśmy przez wiele lat działalności w branży. Dzięki urządzeniom Stiga radość ze spotkań z rodziną i znajomymi w Twoim ogrodzie będzie jeszcze większa niż kiedykolwiek wcześniej.

Historia marki

Od samego początku działalności Stiga zawsze była o krok przed światowymi trendami, poniekąd je wyznaczając. Nasza droga była niezwykle długa i wiodła przez produkcję sprzętów wodnych, stołów pingpongowych oraz innych produktów służących głównie rozrywce. Dziś jesteśmy liderem produkcji urządzeń ogrodowych i dostarczamy naszym klientom wszystko to, czego potrzebują: od sekatorów do podcinania gałęzi, poprzez dmuchawy do liści czy glebogryzarki, aż po wertykulatory i profesjonalne, wielofunkcyjne traktory ogrodowe. Sprzęt sygnowany logo Stiga to innowacyjne technologie wspierane przez nowoczesny design. Robimy wszystko, aby praca w ogrodzie stała się przyjemnością i nie wymagała wielkiego trudu, a jej efekty klienci mieli czas podziwiać, relaksując się na świeżo skoszonym trawniku, pośród wypielęgnowanych drzew i pachnących kwiatów. Naszym celem jest Twoja satysfakcja z pięknego ogrodu, zbudowanego własnymi rękoma i przy użyciu naszych narzędzi.

Produkty

Zespół inżynierów Stiga nieustannie pracuje nad nowymi technologiami oraz ulepszeniem urządzeń znajdujących się już w naszej ofercie. Dzięki temu praca w ogrodzie z nami staje się jeszcze łatwiejsza i zajmuje mniej czasu. Do budowy naszych maszyn używamy tylko najwyższej jakości materiałów, które gwarantują ich długą żywotność i bezproblemowe użycie. Wszystkie testowane są również pod kątem ich bezpieczeństwa dla użytkownika oraz osób postronnych. Kupując maszyny z logo Stiga, masz więc pewność, że to inwestycja na długie lata przyjemnej pracy w Twoim ogrodzie.