Logo Satel
Możliwość komentowania SATEL Sp. z o.o. została wyłączona

SATEL Sp. z o.o.

ul. Schuberta 79, 80-172 Gdańsk
tel. (0 58) 320-94-00
fax (0 58) 320-94-01
satel@satel.pl
http://www.satel.pl

Inteligentne systemy alarmowe

Firma Satel istnieje od 20 lat. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży urządzeń do systemów alarmowych. Szeroki asortyment produktów obejmuje centrale alarmowe, czujki, sygnalizatory, sterowniki radiowe, stacje monitorujące, a także system bezprzewodowy ABAX, kontrolę dostępu i moduły komunikacyjne GSM.

Misją firmy jest utrzymanie pozycji lidera w branży systemów alarmowych. W związku z tym stale inwestuje w wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską oraz w dynamicznie rozwijające się zaplecze produkcyjne i park maszynowy, a także dostosowuje produkty do najwyższych standardów i norm Unii Europejskiej.

Produkty firmy Satel zyskały sobie uznanie tysięcy Klientów, m.in. dystrybutorów, instalatorów, agencji ochrony oraz użytkowników w kraju i za granicą. Sieć autoryzowanych dystrybutorów obejmuje całą Polskę, natomiast dynamiczny rozwój eksportu oznacza owocną współpracę z partnerami w ponad czterdziestu krajach.

Wszystkim Klientom i instalatorom firma Satel oferuje wsparcie w postaci telefonicznej infolinii. Umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami handlowymi na terenie całego kraju bądź spotkania z przedstawicielami i kierownictwem firmy na targach branżowych. Wszelkie informacje płynące od Klientów, dotyczące urządzeń, są szczegółowo analizowane. Dzięki temu firma Satel ma świadomość, że ważna jest zarówno zaawansowana technologia, jak i nowoczesna stylistyka oraz czytelna obsługa urządzeń systemu alarmowego. W związku z tym oferowane produkty są nie tylko niezawodne, ale także estetycznei przyjazne w użytkowaniu.

Szczególnym wyróżnieniem i potwierdzeniem popularności systemów zabezpieczeń SATEL jest złoty „Laur Klienta 2007”, przyznany m.in. przez instalatorów systemów zabezpieczeń, przedsiębiorstwa, instytucje, banki oraz właścicieli domów i mieszkań, w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Grupę Media Partner – wydawcę „Przeglądu Gospodarczego” (dodatku promocyjno-informacyjnego do „Gazety Prawnej”).