Możliwość komentowania Dla architektów została wyłączona

Dla architektów

Sanit-Express dla architektów

Sanit-Express. to najwyższy standard dbałości o klienta potwierdzony tytułami: „Rzetelna firma” oraz „Znakiem jakości Honeste”. Każdego dnia doskonalimy się w naszej pracy i chcemy współpracować z najlepszymi. Sanit-Express.pl to ponad 200 tysięcy produktów renomowanych producentów takich jak: Koło, Oras, Grohe, Hansgrohe, Ravak, Deante, Huppe, Kludi, Poolspa, Geberit, Roca, Villeroy&Boch, Duravit, Novelini, Viessmann i wielu innych, gwarantujące Państwu najwyższą jakość oraz długoletnie i bezpieczne użytkowanie. To ponad 10 tysięcy nowych produktów wprowadzanych co miesiąc. Tak szeroki asortyment z pewnością pozwoli Państwu znaleźć odpowiednie rozwiązania dla Państwa klientów. Wierzymy, że może stanowić dla Państwa inspirację do tworzenia oryginalnych projektów.

Chcemy wesprzeć Państwa pracę dostarczając asortyment najlepszej jakości, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty produktowej. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom, jednocześnie proponując najlepsze rozwiązania w założonym przez Państwa i Państwa klienta budżecie.

Sklep online gwarantuje Państwu i Państwa klientom swobodę przeglądania i prezentowania dostępnych produktów w dogodnym dla Państwa czasie-bez konieczności wychodzenia z domu, czy biura. Jednocześnie nasza załoga dołoży wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Państwa pytania. Przesyłając zapytanie do naszych specjalistów otrzymacie Państwo poradę oraz kompletną, indywidualną wycenę interesujących Was produktów. Skorzystanie z naszej oferty online to również duża oszczędność czasu ponieważ zamówienie przesyłamy na wskazany przez Państwa adres.

Wszystkich architektów, projektantów i biura projektowe zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy atrakcyjne warunki, system prowizyjny oraz prezentację Państwa projektów i aranżacji na naszej stronie Sanit-Express.pl.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły współpracy prosimy o kontakt: biuro@sanit-express.pl

  • Imię nazwisko
  • Stanowisko
  • E-mail
  • Numer telefonu

Zapraszamy do współpracy!