Logo Marchewka
Możliwość komentowania Marchewka została wyłączona

Marchewka

Piotrowice 125, 55-311 Kostomłoty
tel.: 071 397 01 94
fax: 071 397 01 83
schody@marchewka.pl
http://www.marchewka.pl/

Stanisław Marchewka – „MARCHEWKA”, istnieje od 1987 roku, od samego początku naszej działalności zajmujemy się  produkcją schodów z drewna. W 1992 roku po modernizacji firmy, zmianie parku maszynowego i zakupie najnowszych technologii naszą specjalnością stały się schody z drewna giętego. Kolejna inwestycja to nowoczesny, rozwojowy i przyjazny dla otoczenia obiekt produkcyjny w Piotrowicach, w gminie Kostomłoty. Jesteśmy całkowicie firmą polską, w której zatrudnionych jest około 80 osób a właścicielem firmy Marchewka jest Stanisław Marchewka.

W oparciu o najnowsze osiągnięcia technologiczne w stolarstwie, projektujemy i budujemy schody drewniane o najróżniejszych kształtach i w różnych kombinacjach: drewno-szkło, drewno-metal, drewno-kamień itp.

W swojej ofercie posiadamy również „podłogi z klasą”. Jest to deska podłogowa klejona warstwowo z drewna egzotycznego lub krajowego, cechą szczególną jest jej szerokość 24 cm oraz długość do 9 mb.

Prowadzimy również eksport naszych wyrobów poza granicami Polski.
Chętnie współpracujemy z projektantami i architektami.

SCHODY
Projekt i realizacja na indywidualne zamówienie.
20-letnie doświadczenie pozwala firmie pracować bez obaw z wieloma gatunkami drewna, poddając obróbce zarówno drewno krajowe jak i egzotyczne.

DESKA PODŁOGOWA
Długość do 9 mb
Szerokość 24 cm
Gr. 2 cm