Możliwość komentowania Nowości została wyłączona

Nowości

Podczas tegorocznych targów w Poznaniu Kolekcja Mebli Klose zaprezentowała swoje najnowsze kolekcje mebli Apart, Multiform oraz Live Art.

Apart

Apart NubaumApart to najnowsza linia mebli KM Klose łącząca nowoczesny design i estetyzm formy z najwyższą jakością wykonania. Eklektyczne połączenie naturalnych surowców z akrylem sprawia, że wnętrze zyskuje niepowtarzalny klimat. Dzięki zastosowaniu w kolekcji Apart systemów do podwieszania jadalnie zyskały dodatkowe możliwości aranżacji. Kredensy „unoszące się” w powietrzu, w połączeniu z „dymionym” szkłem, wykorzystanym w ramkach drzwi, nadają bryłom mebli dodatkowej lekkości. Zastosowanie oświetlenia typu microline z możliwością modyfikacji natężenia światła pomaga zbudować odpowiedni nastrój.
Wśród mebli z kolekcji na uwagę zasługuje m.in. funkcjonalna ława. Biesiadnikom ceniącym mniej tradycyjne rozwiązania przypadnie do gustu jej prosta forma i wygodne siedziska obite tkaniną o oryginalnej fakturze. Pozbawiona oparć bryła mebla dodaje jadalni przestronności i dynamiczności.

Multiform

MultiformMultiform to linia stworzona przez Bruno Agostino zgodnie z najnowszymi trendami w meblarstwie. Kolekcja charakteryzuje się harmonijnym połączeniem naturalnej faktury i barwy drewna z „miejskim” i dynamicznym wzornictwem. W salonie Multiform znajdziemy ciekawe bryły komód i kredensów, które można podwieszać na ścianie i łączyć z podestami. Fronty szuflad oryginalnie komponują się z lakierowanymi frontami szafek pokrytych akrylowym tworzywem. Do gwiazd zestawu należą m.in. krzesła z metalowym giętym stelażem w podstawie i profilowanymi drewnianymi oparciami – pełnymi, bądź szczeblowymi. Metal, drewno i tkanina – wszystko w ergonomicznej formie i idealnie zachowanych proporcjach. Kolekcja dostępna jest w wersji ciemnej: orzech lakierowany, oraz jasnej: buk twardzielowy.

Live Art

Live ArtLinia Live Art to kolekcja łącząca w swoim wzornictwie naturalne surowce i modne kształty brył. Live Art do salonu i jadalni dostępna jest w wersji ciemnej: orzech lakierowany, bądź jasnej: buk twardzielowy, charakteryzujący się wyrazistym rysunkiem słojów drewna, niespotykanym zazwyczaj przy jasnych wybarwieniach mebli. Nowością są również metalowe nóżki, które dodają lekkości wszystkim bryłom. Na uwagę zasługują niskie stoliki na metalowych nóżkach. Z pewnością zachwycą wielbicieli sushi i zachęcą do biesiadowania na miękkim dywanie. Stolik może także służyć jako oryginalne miejsce dla ekspozycji wazonów z kwiatami i drobnej ceramiki czy rzeźb.
Kolekcja spodoba się miłośnikom nieszablonowych i funkcjonalnych rozwiązań.

Najnowsze kolekcja dostępne już są w autoryzowanych studiach KM KLOSE.