Indeco SA
Możliwość komentowania Indeco SA została wyłączona

Indeco SA

ul. Kaczorowa 37
03-046 Warszawa
tel. 22 313 0 313
faks 22 313 0 314
info@indeco.pl
http://www.indeco.pl

Drzwi systemowe INDECO znajdują zastosowanie i uznanie u użytkowników – stanowią podstawę budowy szaf, garderób, pawlaczy, wykorzystywane są w biurach, sypialniach, salonach, kuchniach i łazienkach. Zabudowy na wymiar INDECO uwzględniają specyficzne wymagania klienta, przy zachowaniu szczególnych uwarunkowań architektonicznych. Nawet najtrudniejszą do wykorzystania przestrzeń dzięki systemom INDECO można estetycznie i bardzo funkcjonalnie wykorzystać. Szeroki wybór profili stalowych i aluminiowych, jak i wypełnień w rodzaju płyt, mat, szkła czy luster pozwala dopasować szafę do każdego wnętrza i stylu. Sprzedaż realizowana jest przez sieć Autoryzowanych Przedstawicieli w całym kraju. Na ekspozycjach obejrzeć można przykładowe realizacje, projektant zaś doradzi i pomoże zaprojektować szafę INDECO do wybranego pomieszczenia.

Pozycja marki budowana jest konsekwentnie od 17 lat. Od początku istnienia Indeco SA stawia na wysoką jakość produktów i obsługi klientów. Potwierdzają to otrzymane przez firmę liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty, m.in. Dobry Produkt 2011, Dobra Marka, Złoty Certyfikat Rzetelności.

Jako jedyna polska firma w branży INDECO produkuje wyroby zgodnie z normą europejską PN-EN 1527:2000. Firma uzyskała także aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej, dopuszczającą wyroby INDECO do stosowania w budownictwie.

Produkty

Szafy INDECO są meblem niezastąpionym, odpowiednim do każdego pomieszczenia, nadającym mu styl, elegancję i charakter. Łączą indywidualność zabudowy z funkcjonalnością. Dzięki prawie nieograniczonym możliwościom w doborze materiałów i systemów z których mogą być wykonane kreują wyjątkowe wnętrze.

Wypełnienia frontów drzwi mogą być wykonane z rozmaitych materiałów począwszy od płyt laminowanych drewnopodobnych poprzez maty ozdobne do różnego rodzaju szkieł. Materiały używane do wypełnienia frontów drzwi można ze sobą zestawiać uzyskując różnorodne efekty. Dodatkowo można dobierać profile, czyli tzw. obramowanie drzwi dostępne w stali lub w aluminium, dostępne w różnych kształtach i kolorach.

Można dokonać wyboru także spośród kilku systemów drzwi m.in. przesuwnych, rozwieranych, składanych, chociaż największą popularnością niezmiennie cieszą się drzwi przesuwne. Dzięki nim można zagospodarować nawet wąskie korytarze czy przejścia, ponieważ przy otwieraniu nie wymagają dodatkowej przestrzeni, tak jak tradycyjne drzwi uchylne.

Szafa na zamówienie INDECO doskonale sprawdza się w różnego rodzaju pomieszczeniach, m.in. w sypialni, kuchni, łazience, salonie, garderobie, przedpokoju, pokoju dziecięcym, pokoju do pracy, na poddaszu czy nawet w garażu lub pokoju fitness. W zależności od przeznaczenia jej wnętrze jest zaprojektowane i odpowiednio wyposażone w akcesoria – szuflady, półki, drążki, wieszaki, uchwyty itp.

Drzwi przesuwne INDECO zapewniają nie tylko wygodne, ale i bezpieczne użytkowanie. Systemy jezdne szaf zaopatrzone są w prowadniki, gwarantujące cichą, niemal bezszelestną pracę. Natomiast samodomykacze zapobiegają uszkodzeniu skrzydła drzwi przy energicznym zamykaniu oraz chronią rękę przed przygnieceniem. Systemy jezdne INDECO są udoskonalane tak, by były bezpieczne i trwałe. Trwałość drzwi przesuwanych jest potwierdzona przez laboratorium badawcze INDECO na 50 tys. pełnych cykli (otwarcie + zamknięcie) przy masie drzwi do 50 kg. Na systemy jezdne przysługuje klientom aż 5 lat gwarancji.

Galeria