Możliwość komentowania Nagrody została wyłączona

Nagrody

MEBLE PLUS – WYRÓŻNIENIE 2011 dla Kolekcji ŁABĘDŹ. Kolekcja Łabędź wyróżniona w IX edycji konkursu „Meble Plus – Produkt Roku 2011” miesięcznika „Meble Plus” w kategorii: mebel dziecięcy i młodzieżowy. Przyznane wyróżnienie jest dowodem potwierdzającym dobry kierunek obrany przez naszą firmę w swoich działaniach projektowych i marketingowych.

MEBLE PLUS – WYRÓŻNIENIE 2010 dla Kolekcji DINO ŚWIAT. Kolekcja DINO ŚWIAT doceniona wyróżnieniem w siódmej edycji konkursu „Meble Plus – Produkt Roku”, którego celem jest wyróżnienie i promocja mebli o znaczących walorach wzorniczych, użytkowych i wysokiej jakości. O ostatecznych wynikach decydowało szerokie jury, w którego składzie znaleźli się przedstawiciele salonów meblowych i sieci salonów meblowych, projektanci i projektanci wnętrz.

GEPARD BIZNESU 2011 Globinit Development Sp. z o.o. Wśród laureatów szóstej edycji konkursu “Gepardy Biznesu”. Celem konkursu jest wyłonienie i promowanie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm według wzrostu ich wartości rynkowej, wspieranie ich rozwoju oraz przekonywanie ich do tego, by same siebie nawzajem wspierały.

W centrum uwagi naszej firmy jest zawsze Klient. Zrozumienie i spełnianie jego wymagań zapewnia zastosowany w praktyce System Zarządzania Jakością. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanego przez nas produktu jest uzyskany w 2007 roku Certyfikat Jakości ISO 9001.

LAUR KONSUMENTA 2009 dla marki BAGGI. Marka BAGGI została uhonorowana prestiżowym godłem „Laur Konsumenta 2009” w kategori „Meble dziecięce”. Polscy konsumenci docenili wysoka jakość naszego produktu, jego funkcjonalność oraz wysokie walory użytkowe. Ogólnopolski konkurs „Laur Konsumenta” organizowany jest co roku. O Przyznaniu nagród decydują konsumenci w oparciu o badania popularności produktów. Pod  uwagę brana jest rozpoznawalność marki i pozytywne opinie o niej.

DIAMENT INTERNAUTÓW 2008 dla Kolekcji Królik. Jest to specjalna nagroda konkursu Diament Meblarstwa przyznawana na Międzynarodowych Targach Poznańskich Meble w ramach głosowania samych klientów i konsumentów.

DIAMENT MEBLARSTWA 2007 dla Kolekcji Morze oraz wyróżnienie dla Kolekcji Wiosna. Konkurs Diament Meblarstwa ma na celu wyłonienie  najlepszych polskich mebli. Głównym kryterium konkursowym jest doskonałe wzornictwo oraz oryginalność pomysłu. Nagroda jest wyrazem uznania dla niebanalnego stylu i profesjonalnego wykonania produktów. Diament Malarstwa jest przyznawany tylko meblom spełniającym najwyższe wymogi dotyczące jakości i estetyki produktów.