Możliwość komentowania Nowości została wyłączona

Nowości

Piekarnik HX 020 FGX „dwa w jednym”

W nowym urządzeniu zastosowano absolutnie unikatowe rozwiązanie, dzięki któremu w każdym momencie użytkownicy mogą zadecydować, którą z możliwości warto wykorzystać do przygotowania potrawy czy pieczenia ciast.
Producent oferuje dwa rozwiązania przy użyciu jednego piekarnika:

  • pieczenie z wykorzystaniem gazu, które zainteresuje gospodynie preferujące tradycyjne rozwiązania. Główną zaletą tego rozwiązania jest niski koszt oraz wysokie bezpieczeństwo podczas eksploatacji
  • Pieczenie z wykorzystaniem termoobiegu elektrycznego to rozwiązanie jest doskonałe dla osób ceniących wygodę, a także sugerujących się najnowszymi trendami mody w wyposażeniu wnętrz.

Dzięki możliwości wyboru sposobu pracy piekarnika niezależnie od zewnętrznych czynników użytkownicy będą mogli zawsze dokończyć pieczenie potraw.
Sugerowana cena promocyjna piekarnika elektrycznego HX020FGX marki ARDO – 1 769 PLN brutto

Piekarnik HEA 108 X

Z piekarnikiem HEA 108 X w nowatorskim klimacie możemy przygotowywać posiłki na różne sposoby po przez pieczenie, duszenie oraz grillowanie potraw. Nad frontowymi drzwiczkami w kolorze INOX znajduje się panel sterowania z wyświetlaczem LCD ułatwiający intuicyjne zaprogramowanie pracy piekarnika. Codzienną eksploatację ułatwiają Funkcja Easy Slide daje możliwość bardzo łatwego oraz szybkiego demontażu frontowych szyb, natomiast szkło hartowane z jakiego są wykonane umożliwia skuteczne i bardzo dokładne oczyszczenie ich w zmywarce. Zastosowanie kilku szyb w drzwiczkach pozwala na przepływ zimnego powietrza i zwiększenie izolacji cieplnej a tym samym pozwala na utrzymanie niskiej temperatury na zewnątrz. Wnętrze piekarnika pokryte jest specjalną powłoką – gładką emalią, która chroni urządzenie przy zetknięciu z kwasami wydzielanymi przez pieczone produkty (np. z cytrusów) przed korozją oraz ułatwia czyszczenie. Powłoka Easy to Clean to doskonały pomysł na łatwe usuwanie zabrudzeń, wystarczy mokra szmatka, dobrej jakości detergent, aby usunąć nawet najbardziej zapieczone zabrudzenia.
Sugerowana cena promocyjna piekarnika elektrycznego HEA 108 X marki ARDO – 2 329,00 PLN brutto

Chłodziarko – zamrażarka COO 2210 SHC w wersji „L”

Kremowa chłodziarko-zamrażarka COO 2210 SHC z linii Vintage marki ARDO to urządzenie wyposażone w szereg praktycznych rozwiązań dla osób ceniących sobie wygodę i porządek. Dodatkową bardzo funkcjonalną zaletą, która wyróżnia ten model spośród pozostałych z linii Vintage jest lewostronne otwieranie drzwi („L”). Rozwiązanie klasyczne ale bardzo praktyczne z punktu widzenia bardzo wymagających użytkowników, którzy cenią sobie komfort podczas urządzania aranżacji wnętrza kuchennego. Model jest również dostępny w tradycyjnej wersji z drzwiami otwieranymi na prawą stronę. Chłodziarka wyposażona jest w funkcjonalny system półek, funkcję Antibacteria, automatyczne rozmrażanie, czynnik chłodzący R 600 IZOBUTAN.
Sugerowana cena chłodziarko – zamrażarki COO 2210 SHC (Crema) – 2 999,00 PLN brutto

Pralka FLOI 126 L do zabudowy czy wolnostojąca?

Firma ARDO wprowadziła na polski rynek innowacyjne rozwiązanie w postaci pralki, którą sam zadecydujesz gdzie chcesz mieć. Innowacyjność urządzenia polega na tym, że pralka możne występować jako AGD do zabudowy oraz wolnostojące. To nowatorskie rozwiązanie z pewnością wpłynie bardzo korzystnie na integralność i estetykę aranżacji przestrzeni kuchennych i łazienkowych. Poza tym urządzenie jest wyposażone w szerego bardzo wygodnych funkcji: Hygienic, AUTOCLEAN, Anti-Crease, JEANS, Sport, Janus Electronic System.
Sugerowana cena detaliczna pralki FLOI 126 L – 1 999,00 PLN brutto.

Okap na nowe czasy

Okap Wyspowy MG 60 GLASS odznacza się wyszukaną estetyką i niebanalną formą wygodną i łatwą obsługą. Bardzo czytelny panel sterujący urządzeniem zamieszczony na froncie okapu sprawia, iż korzystanie z urządzenia nie stanowi żadnego problemu. Elementy wykończeniowe urządzenia zostały wykonane ze szkła hartowanego, które przede wszystkim jest wytrzymałe a także umożliwia sprawne i efektowne usuwanie uporczywego osadu oraz tłuszczu.
Sugerowana cena promocyjna Okap Wyspowy MG 60 GLASS – 1 299,00 PLN brutto

Płyta indukcyjna PI 58 FI

Płyta indukcyjna do zabudowy marki ARDO została zaprojektowana tak, aby spełnić wymogi nowoczesnej kuchni, gwarantując przy tym maksimum komfortu i bezpieczeństwa.
Nowa płyta indukcyjna PI 58 FI marki ARDO została wyposażona w sensorowy panel sterowania, który dzięki umieszczeniu pomiędzy dolnymi polami grzewczymi umożliwia szybkie i niezawodne sterowanie poszczególnymi polami. Płyta posiada także funkcję BOOSTER, czyli proces przyśpieszonego gotowania – pole grzewcze pracuje np. przez 5 minut na najwyższym dopuszczalnym poziomie mocy grzania i z maksymalną wydajnością, co pozwala na bardzo szybkie osiągnięcie wysokiej temperatury przygotowywanej potrawy.
Płyta podczas pracy nie nagrzewa się w sposób znaczący, gdyż promiennik przekazuje 90% pobranej energii bezpośrednio do naczynia – dla przykładu zagotowanie 1 litra wody na polu indukcyjnym trwa około 4 min. Dla porównania w przypadku użycia pola Hi-Light w tradycyjnej kuchni ceramicznej, zagotowanie tej samej ilości wody trwa do 8 min.
Istotne jest również, że płyta indukcyjna bardzo precyzyjnie, niemal natychmiast reaguje na wprowadzone przez nas zmiany w poziomie mocy grzania.
Najnowsza płyta indukcyjna ARDO PI 58 FI, to nie tylko wysoka oszczędność w eksploatacji ale również bezpieczeństwo podczas gotowania. • Przy zalaniu płyty, system SAFETY LOCK działa automatycznie wyłączając ją po 10 sekundach. W momencie kiedy na płycie znajduje się niewłaściwe naczynie minimalnie o 10% większe lub o 40% mniejsze od pola, uruchamia się blokada płyty, która wyposażona jest w tzw. czujnik magnetyczny. Model ten posiada również specjalny czujnik, który chroni system przed przegrzaniem. • Przy temperaturze powyżej 65° C po wyłączeniu pola zapala się wskaźnik ciepła resztkowego.
Dodatkowo w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas eksploatacji, płytę PI 58 FI wyposażono w specjalny przycisk KID LOCK, który chroni przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia przez dzieci.
Sugerowana cena promocyjna Płyty Indukcyjnej PI 58 FI – 1 819,00 PLN brutto