Możliwość komentowania Inne produkty została wyłączona

Inne produkty

Oszczędne chłodzenie dla miłośników lat 60-tych

Chłodziarko-zamrażarka COO 2210 SHC (Paint Vintage) firmy ARDO to połączenie komfortu użytkowania z wyjątkowym stylem w klimacie Retro. To energooszczędne i nowoczesne urządzenie przeznaczone jest dla klientów, którzy chcą nadać swojej kuchni niepowtarzalny design z lat 50. i 60-tych ubiegłego wieku.

Model występuje w bardzo modnej kolorystyce pastelowego kremu, nadającego wnętrzu kuchni rodzinne ciepło. Owalne kształty, duże, stylowe chromowe klamki oraz niepowtarzalna kolorystyka lodówek nadadzą kuchennym wnętrzom niebanalny wygląd i klimat. To wszystko sprawia, że chłodziarko-zamrażarka Crema to nie tylko zwykła lodówka – to element dekoracji w Twoim domu.

Włoska linia urządzeń to nie tylko dostrzegalne piękno, styl i klasa, ale przede wszystkim jakość, wartości i satysfakcja z użytkowania. Nową chłodziarko zamrażarkę COO 2210 SH Crema wyróżniają następujące cechy:

  • Pojemność brutto 316 litrów, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników dużego AGD
  • Klasa energetyczna A+ zapewnia zużycie prądu
    na poziomie 0,69 kWh
  • Rodzaj czynnika chłodzącego R 600 A, obniża głośność urządzenia oraz wydłuża okres jego eksploatacji
  • System EASY OPENING umożliwia łatwe otwieranie drzwi, dając efekt otwarcia bez zasysania
  • Półki ze szkła PYREX w chłodziarce ułatwiają szybkie
    i skuteczne mycie półek
  • System ANTIBACTERIA zapobiegający rozwojowi bakterii w urządzeniu, a tym samym  zapewniający zawsze idealną świeżość.

Model chłodziarko-zamrażarki występuje również w 13 barwach palety z kolekcji Paint Vintage. Pozostałe, dostępne kolory to:
Pastel: portofino, cielo, pistacchio
Bright: coupe, ambra, limone, costa smeralda
Dark: ametista, costa azzurra, zaffior, eclissi
Special: cinderella, oro

Oryginalne wzornictwo z możliwością wyboru odpowiedniej tonacji koloru względem naszego otoczenia sprawiają, iż model Paint Vintage jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

W ofercie chłodziarko zamrażarek linii Paint Vintage znajdują się również modele jednodrzwiowe (MPO 22 SH, MPO 34 SH) oraz model z zamrażalnikiem na górze (DPO 28 SH).

Sugerowana cena promocyjna chłodziarko – zamrażarki COO 2210 SHC – 3 049,00 PLN brutto*

* Producent ponosi całkowity koszt KGO.

Chłodziarko – zamrażarka COO 2210 SHC marki ARDO w wersji „L”

Kremowa chłodziarko-zamrażarka COO 2210 SHC z linii Vintage marki ARDO to urządzenie wyposażone w szereg praktycznych rozwiązań dla osób ceniących sobie wygodę i porządek. Dodatkową bardzo funkcjonalną zaletą, która wyróżnia ten model spośród pozostałych z linii Vintage jest lewostronne otwieranie drzwi („L”).

Firma ARDO wprowadziła na rynek chłodziarko – zamrażarkę z linii Classic Vintage z możliwością otwierania drzwi na lewą stronę. Rozwiązanie klasyczne ale bardzo praktyczne z punktu widzenia bardzo wymagających użytkowników, którzy cenią sobie komfort podczas urządzania aranżacji wnętrza kuchennego. Model jest również dostępny w tradycyjnej wersji z drzwiami otwieranymi na prawą stronę.

Chłodziarka wyposażona jest w funkcjonalny system półek, który umożliwia przechowywanie artykułów spożywczych m.in.: warzyw i mięsa w zależności od ich rozmiarów i kształtów, a także specjalną półkę do trzymywania butelek.
Dodatkową zaletą chłodziarki, którą docenią użytkownicy jest funkcjaAntibacteria – srebro jonizowane, jakim pokryte są ścianki wewnętrzne urządzenia, zapobiega rozwojowi bakterii i daje możliwość dłuższego przechowywania świeżej żywności.
Dużą oszczędność czasu zyskamy na pewno dzięki automatycznemu rozmrażaniu naszej chłodziarki, która sama wykona za nas tę uciążliwą czynność.
Chłodziarko – zamrażarka COO 2210 SHC marki ARDO jest w pełni przyjazna środowisku dzięki czynnikowi chłodzącemu R 600 IZOBUTAN, który nie tylko obniża głośność urządzenia ale także powoduje, iż nie zapycha się układ chłodniczy, co daje w rezultacie dwukrotnie wydłużoną żywotność naszego sprzętu.

Chłodziarko – zamrażarka ARDO została zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę w codziennym korzystaniu ze sprzętów AGD. Nowa chłodziarko – zamrażarka COO 2210 SHC to urządzenie funkcjonalne, które na stałe zagości w Twojej kuchni.

Sugerowana cena chłodziarko – zamrażarki COO 2210 SHC (Crema) –  2 499,00 PLN