Możliwość komentowania Aluna® została wyłączona

Aluna®

International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k.
62-090 Bytkowo (Rokietnica)
ul. Obornicka 11/13, Polska
aluna@aluna.pl
http://www.aluna.pl

Aluna®, to ekskluzywny polski producent zadaszeń basenów i zadaszeń ogrodowych, działający od ponad 12 lat na międzynarodowym rynku. Oferowane przez firmę produkty, są dostępne między innymi w Szwecji, krajach Benelux, Polsce oraz większości krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Siłą firmy jest elastyczność i dostosowanie się do potrzeb klienta. Biuro konstrukcyjne podejmuje się wykonania projektów indywidualnych o dużym stopniu złożoności jak również modyfikacji standardowo oferowanych modeli. Wszystko według życzeń zleceniodawcy. Elastyczność rozwiązań konstrukcyjnych idzie w parze z dowolnością wyboru barwy konstrukcji wg RAL czy imitacji faktury i koloru drewna Viv Decoral oraz przeszklenia. Akcesoria wykonane są szczególnie solidnie, tak aby sprostać warunkom klimatycznym i wielokrotnym naciskom.

Firma ściśle współpracuje ze swoimi partnerami handlowymi z całej Europy. Międzynarodowe doświadczenie i transfer wiedzy między firmami powoduje, iż produkty oferowane przez Aluna® są na najwyższym poziomie.

Dumą firmy jest udoskonalany system profili aluminiowych Aluna®, który pozwala na konstrukcje zadaszeń do 12m szerokości oraz ogromną wariantowość konstrukcji. Nowe wyzwania rynku i poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań skutkowało wybudowaniem w 2011 r. nowego zakładu produkcyjnego w zachodniej Polsce pod Poznaniem. Zakład dobrze skomunikowany jest z Europą zachodnią autostradą Warszawa-Berlin.

Portfolio obejmuje zadaszenia:
– prowadnicowe
– z jedną prowadnicą jezdną
– bezprowadnicowe

background7

Oferta obejmuje 19 modeli zadaszeń, od niskich do wysokich, różnego kształtu i wielkości, w różnych wariantach wykończenia i opcji dodatkowych (przesuwne drzwi boczne, gięty lity poliwęglan w ścianach i dachu itp.). Obok klasycznych konstrukcji na planie prostokąta budujemy zadaszenia okrągłe i kombinacje konstrukcji prostokątnych oraz okrągłych jak i 2-3 różnych modeli.

Gwarancja jakości Aluna® oferuje 3 letnią gwarancję międzynarodową oraz 10 letnie gwarancje producentów PC, konkurencyjne ceny i daleko idącą kooperację projektową z dystrybutorem. Personel firmy włada językiem francuskim, angielskim i niemieckim. Firma zapewnia własny sprawny transport na miejsce wskazane przez kupującego (dostawa franco), rozładunek i montaż na życzenie.

Aluna®
Jako firma produkcyjna docieramy do naszych Klientów przede wszystkim poprzez sieć dystrybutorów. Każda realizacja poprzedzona jest wizytą w miejscu inwestycji, dlatego ta forma sprzedaży znacznie poprawia dostęp do informacji i konsultacji technicznych. Ponadto przed budową basenu należy uwzględnić projekt zadaszenia tak, aby przygotowanie podłoża pod prowadnice nie wymagało w późniejszym terminie dodatkowych prac budowlanych lub zastosowania nietypowych rozwiązań konstrukcyjnych ograniczających funkcjonalność produktu. W kooperacji z naszymi dystrybutorami wykonaliśmy szereg inwestycji – dlatego jeżeli planują Państwo budowę basenu ogrodowego nasze biuro techniczne udzieli instrukcji niezbędnych we wstępnej fazie projektu basenu.

Aluna®  w Europie
Produkty firmy Aluna® są sprzedawane przez sieć autoryzowanych punktów sprzedaży w Europie:
Österreich
Denmark
Deutschland
Norge
France
Sweden
West-Europe (Belgium, Holland)

6 autoryzowanych punktów sprzedaży zapewni Państwu obsługę na najwyższym poziomie.
background

Aluna®  w Polsce
Produkty firmy Aluna® są sprzedawane przez sieć autoryzowanych punktów sprzedaży w Polsce obejmującą cały kraj:
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Gliwice
Jelenia Góra
Kołobrzeg
Kraków
Łańcut
Łódź
Mogilno
Opole (Ozimek)
Poznań
Poznań (Kostrzyn Wielkopolski)
Poznań (Przeźmierowo)
Poznań (Suchy Las)
Poznań (Zakrzewo)
Przemyśl
Rzeszów
Sanok
Szczecin
Toruń
Warszawa
Warszawa (Milanówek)
Wrocław (Byków – Mirków)
Zakopane
Zawiercie (Łazy)

25 autoryzowanych punktów sprzedaży zapewni Państwu obsługę na najwyższym poziomie.
background2

Jesteśmy na świecie znani z:
1. Jakości, bezawaryjności
2. Najnowocześniejszego wzornictwa, światowego designu
3. System AIR. Zadaszenia w Systemie Air, stworzone przez Aluna® to nowa, wyższa jakość wykończenia. Dzięki zastosowaniu profili o zaokrąglonych, opływowych kształtach, uzyskano jeszcze lepszy efekt wizualny. Konstrukcja, zakrywająca wszelkie elementy montażowe, sprawia, że produkt końcowy wygląda estetycznie i funkcjonalnie. Zadaszenia Aluna® to nie tylko jakość, to także wygląd
4. System XXL. System XXL to rozwinięcie pozostałych systemów. Cechy charakterystyczne, to wzmocniona i powiększona konstrukcja profilu nośnego. Specjalnie dostosowane profile oraz stelaż czynią ten system bardziej odpornym na czynniki atmosferyczne.Budowane są w tym systemie zadaszenia o szerokości wewnętrznej do 12 m. Wzmocniona konstrukcja przekłada się na stabilność i jeszcze większą żywotność.
5. Nowoczesnej konstrukcji. Profile aluminiowe systemu Aluna® są standardowo malowane proszkowo w dowolnym kolorze wg palety RAL lub anodowane w kolorze naturalnym. Ekskluzywną opcją jest powlekanie konstrukcji imitacją drewna VIV Decoral.
1
VIV Decoral ekskluzywne wykończenie imitacją drewna |
2
Paleta RAL – ponad 250 kolorów |

Cechy konstrukcji

Cechy konstrukcji nowej generacji -Zadaszenia Najnowszej Generacji Next Aluna® to:
• łatwo demontowane ściany czołowe, z zaokrąglonymi profilami szczytowymi w standardzie pełen wybór kolorów konstrukcji wg palety RAL lub Viv Decoral (imitujących drewno w opcji)
• drzwi uchylne lub przesuwne niewidoczny system łączenia profili
• 100 % zabezpieczenia przed poderwaniem przez wiatr
• dwukierunkowy ruch segmentów
• uchylny próg w ścianie czołowej (w opcji)
• system unieruchamiający segmenty (aretaż segmentów)
• elektryczny napęd systemu jezdnego (w opcji)
• zadaszenia z płaskimi prowadnicami jezdnymi Delux Air (naziemne i hybrydowe: z jedną prowadnicą wertykalną Standard na ścianie)
• zadaszenia z jedną prowadnicą jezdną
• zadaszenia bez prowadnic
• podwójne, prefabrykowane rolki jezdne (tandemy) z nierdzewnymi łożyskami

Nagrody i wyróżnienia

W 2011 roku po raz 6 wyróżniono Alunę® prestiżowym tytułem „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY”. Jest to nagroda potwierdzająca rzetelność firmy oraz jej dbałość o właściwe relacje z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową, działanie zgodne z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi.
1
Laureat Złotej Statuetki PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2010
2
Laureat VII edycji konkursu „NAJLEPSZE W POLSCE
3
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla zadaszenia „Opera” BUDMA 2007
4
Na Międzynarodowych Targach Gdańskich AQUABUD 2005 Teleskopowe Zadaszenie Basenu EKO zdobyło dyplom w konkursie Błękitnego Delfina.
123
Towarzystwo im. H. Cegielskiego, Gazeta Głos Wielkopolski, TVP SA Oddział w Poznaniu, Radio Merkury przyznali w 2008 r. za EUROPEJSKI SYSTEM ZADASZEŃ BASENÓW statuetkę „Hipolita” oraz prawo do oznaczania produktu godłem „The best ® in Poland„.
6
Zadaszenie „Delta” nominowana do Złotego Medalu MTP BUDMA 2008.
7

Oferowane modele zadaszeń

Admirał wysokie ściany
Alutaras poliwęglanowy ogród zimowy
Aluwall płaski basen blisko ściany
Aluwall stromy dużo miejsca przy ścianie
ArtSPA pełny relaks
Atlanta niski, lekki i dyskretny
Classic klasyczna linia
Delta funkcjonalność i ciekawa forma
Duo 2 w 1
Eco zadaszenie bez prowadnic
Opera najwięcej przestrzeni
Orion przestrzeń w chłodne dni
Pacyfik niski elegancja w prostocie
Pacyfik wysoki pełne wykorzystanie powierzchni
Seniore łagodny, spłaszczony łuk
Ufo unikalny kształt
Wariant elastyczność rozwiązań
Wariant light wzmocniona konstrukcja
Wariant light R1 połączenie kopuły oraz tunelu
http://www.aluna.pl/index.php?page=modele

Galeria